Spevnovač kameňa

Spevňovač na kameň s hydrofóbnym účinkom CSProtect je určený pre spevnenie a hydrofobizáciu všetkých druhov minerálnych savých kameňov poškodených poveternostnými vplyvmi alebo ako preventívne ošetrenie proti týmto vplyvom. Má široké využitie - na vonkajšie dlažby, terasy, balkóny, kamenné schody, príjazdové cesty a chodníky, parapety a obloženie okien, obklady domov, fasády, kamenné múriky, ploty a nosné steny, krby, sochy, studne, hroby, apod. Aplikuje sa ako finálny spevňujúci a ochranný náter na prírodný kameň. Nevytvára lesklý povrch, nemení vzhľad materiálu.

CSProtect - hydrofóbny spevňovač kameňa spevňuje štruktúru a povrch kameňa a predlžuje jeho životnosť. Porézne a svetlé kamene (pieskovec, travertín) sa týmto ošetrením stávajú odolnými nielen voči vode, odreniu, ale aj špine, na ktorú sú inak veľmi náchylné.

Spevňovač kameňa je vysoko odolný voči teplotným zmenám, poveternostným vplyvom, ultrafialovému žiareniu i exhalátom a ošetrený povrch kameňa je netoxický.
Kameň ošetrený hydrofóbnym spevňovačom je chránený pred rastom machov a soľami. Výhoda prípravku CSProtect od Futurama spočíva v jednoduchej aplikácii, dlhej životnosti - až 15 rokov, nízkej spotrebe a priaznivej cene.

Ďalšou výhodou je zlúčený spevňujúci a zároveň hydrofóbny účinok prípravku.
Spevňujúci a hydrofóbny náter CSProtect nemení povrch kameňa, nevytvára na povrchu škrupinu a zachováva paropriepustnosť a priedušnosť kameňa. V porovnaní s methyl-silikátovými spevňujúcimi prípravkami vykazuje veľmi dobrú odolnosť voči pôsobeniu UV žiarenia a neobsahuje rozpúšťadlá.

CSProtect

spevňovač kameňa na vodnom základe
- spevnenie a hydrofobizácia až 15 rokov podľa kvality a prevádzkového zaťaženia povrchu
- nemení vzhľad kameňa

Do eshopu

Futurama s.r.o.
Západný rad 1, 811 04 Bratislava, Slovensko
IČO:  46 615 377
IČDPH: SK2023565005

+421 905 522 385

info@nanoimpregnacia.sk