Jasný rozhľad a výhľad z automobilu v daždi a snežení

Nanotechnologický produkt NANOSTIERAČE dodáva autosklám úplne výnimočné hydrofóbne vlastnosti. Pri jazde v daždi je cez sklo vidieť takmer ako za sucha bez použitia klasických stieračov, ktoré vám bránia vo výhľade. Odstrekujúca voda a blato z protiidúcich áut neznižuje váš rozhľad! Tento jav sa dá popísať ako “neviditeľné stierače”.

Nanovrstva na povrchu skla odpudzuje kvapaliny a nečistoty. Kvapky na povrchu vytvárajú tzv. perlový efekt a pri rýchlostiach nad cca 60 km/h tzv. “utekajú” zo skla preč. Tekuté stierače na báze nanotechnológie prispievajú k zvýšeniu bezpečnosti vašej jazdy. Pri daždi alebo pri opláchnutí vodou sa prejavuje samočistiaci lotosový efekt - nečistoty sa nabaľujú na kvapky vody a po skle stekajú. 

Z takto ošetreného skla sa ľahšie odstraňuje uľpený hmyz a námraza v zimných mesiacoch. Nano vrstva je odolná voči chemickým látkam do hodnoty pH 13, odoláva bežnému umytiu v autoumyvárni. Tekuté NANOSTIERAČE chránia pred poveternostnými, chemickými i mechanickými vplyvmi a pred UV žiarením. Predlžujú tak životnosť ošetrených skiel a klasických stieračov a znižujú náklady na údržbu vozidla. Prípravok NANOSTIERAČE sa aplikuje na autosklá - čelné, bočné, zadné, strešné, sklenené reflektory, prípadne svetlomety z polykarbonátu. Je možné ich použiť i na lakované povrchy karosérií pre ich odpudivosť voči špine a samočistiacu schopnosť. Prednosťou tekutých stieračov je jednoduchá aplikácia, ktorú zvládne každý sám. Najmenej každých cca 5000 km sa odporúča sklo dobre odmastiť pre vyššiu intenzitu nanoefektu, nakoľko sa pokrýva tenkým filmom mastnoty získanej behom prevádzky. Aplikujte podľa návodu na obale výrobku. Životnosť ochrany čelnej plochy je priemerne 2 roky, ostatných plôch až 3 roky. 

DO E-shopu

Môžete kúpiť priamo v našom e-shope.

Futurama s.r.o.
Západný rad 1, 811 04 Bratislava, Slovensko
IČO:  46 615 377
IČDPH: SK2023565005

+421 905 522 385

info@nanoimpregnacia.sk