Spevnovač betónu a keramiky

CCProtect - spevňovač s hydrofóbnym účinkom je určený pre spevnenie a hydrofobizáciu všetkých druhov savých minerálnych materiálov - betónu, pálenej neglazovanej keramiky, umelého kameňa a minerálnych omietok poškodených poveternostnými vplyvmi alebo ako preventívne ošetrenie proti týmto vplyvom. Konsolidátor CCProtect zvyšuje pevnosť povrchu betónu a súčasne mu poskytuje vodoodpuzujúce vlastnosti. Je vysoko odolný voči poveternostným vplyvom, teplotným zmenám, ultrafialovému žiareniu i exhalátom.

Spevňujúci a hydrofóbny náter CCProtect nevytvára na povrchu nepriedušnú škrupinu, ale zachováva paropriepustnosť materiálu. Aplikuje sa ako finálny spevňujúci a ochranný náter. Nevytvára lesklý povrch, nemení vzhľad materiálu a ošetrený povrch je netoxický.Hydrofóbny spevňovač CCProtect je určený k dlhodobému, vodovzdornému ošetreniu savých povrchov - rôznych druhov betónu, umelého kameňa a neglazovanej keramiky najmä na lícové tehly, klinkery, neglazované a betónové strešné krytiny. Ďalej na minerálne fasády, múry, ploty, terasovú i zámkovú dlažbu, schody, obrubníky, múriky, zábradlia, stĺpy, obklady, oporné múry, podmurovky, sokle, krby, komíny, chodníky, príjazdové cesty, priestory okolo bazénov alebo terasy.

CCProtect – hydrofóbny spevňovač zvyšuje odolnosť povrchu voči mechanickému namáhaniu, spevňuje štruktúru a povrch a predlžuje jeho životnosť. Spevňujúci a hydrofóbny účinok po jednej aplikácii je dlhodobý - až 15 rokov. V závislosti na podmienkach a zaťažení môže byť životnosť kratšia. V porovnaní s methylsilikátovými spevňujúcimi prípravkami vykazuje veľmi dobrú odolnosť voči pôsobeniu UV žiarenia.

CCProtect

- spevňovač betónu na vodnom základe
- spevnenie a hydrofobizácia až 15 rokov podľa kvality a prevádzkového zaťaženia betónu
- nemení vzhľad povrchu                  

Do eshopu

Futurama s.r.o.
Západný rad 1, 811 04 Bratislava, Slovensko
IČO:  46 615 377
IČDPH: SK2023565005

+421 905 522 385

info@nanoimpregnacia.sk