Na textil a kožu

Revolučný impregnačný prípravok LTProtectPlus na textil a kožu s hydrofóbnym (vodu odpudzujúcim) účinkom pracuje na báze nanočastíc. Výrobok vytvára neviditeľný povrchový film okolo vlákien tkaniny(na povrchu kože) a vďaka jeho hydrofóbnemu efektu sa výrazne znižuje rýchlosť preniknutia kvapaliny do ošetrených textílií alebo usne a ich opätovné zašpinenie napr. blatom, jedlom, kávou alebo červeným vínom. Chráni samotný materiál, uľahčuje čistenie a znižuje náklady na údržbu. Tým sa výrazne zvyšuje úžitková hodnota textilného či koženého výrobku.

S hydrofóbnou impregnáciou od Futurama na textil a useň sa každé jednotlivé vlákno obalí neviditeľnou nepriľnavou vrstvou nanočastíc. Táto ochrana spôsobí, že suché nečistoty sa na látke neudržia a vlhké nečistoty neprenikajú do štruktúry. Voda, dokonca káva, obávané červené víno alebo mastné omáčky vytvoria na ošetrených textíliách perličky, ktoré sa tak dajú z povrchu ľahko odstrániť. I odolné nečistoty  možno odstrániť oveľa ľahšie. Materiály ošetrené nano prípravkami sa chovajú k pokožke neutrálne. Sú stabilné do teploty prania 40°C.

Vzhľad a paropriepustnosť textílií zostáva po ošetrení nano impregnáciou nezmenená. Nano impregnácia je určená na všetky druhy textílií a prírodných usní - od najjemnejšieho hodvábu až po pevnú bavlnu – na pracovné odevy, saká, košele, kravaty, outdoorové oblečenie - maskáče, bundy, čapice, batohy, stany, markízy plášte do dažďa oblečenie pre motorkárov - kožené bundy, kombinézy a tiež na koženú i nubukovú obuv. Široké uplatnenie nachádza v interiéri na koberce, kožené i textilné sedacie súpravy, autosedačky a čalúnenie, textilné tapety a závesy. Vynikajúce účinky sa prejavujú pri použití na markízy, slnečníky a pod., ktoré sa pri každom daždi saméčistia. Nano impregnácia chráni textílie pred degradujúcim UV žiarením.

LTProtect Plus

Revolučný vodoodpudivý prípravok LTProtectPlus spôsobuje nepremokavosť textilu a kože, pričom vzhľad, omak a paropriepustnosť ošetrenej textílie ostáva nezmenená. Je obzvlášť vhodný na všetky druhy textilu a koží(od najjemnejšej jelenice až po pevnú bravčovú kožu)

Do eshopu

Futurama s.r.o.
Západný rad 1, 811 04 Bratislava, Slovensko
IČO:  46 615 377
IČDPH: SK2023565005

+421 905 522 385

info@nanoimpregnacia.sk