Na podlahu

FloorProtect je účinný ochranný a renovačný nano náter na podlahy s protišmykovým účinkom. Náter zrenovuje povrch podlahy, obnoví vyblednuté farby a dodá lesk. Nanesením nano náteru sa podlaha stáva protišmykovou a odolnou voči nečistotám. FloorProtect je určený pre staršie a nové laminátové plávajúce podlahy, vinylové podlahy, lino, marmoleum, PVC, WPC povrchy, drevené podlahy a parkety, korok a gumu. Protišmykový účinok je spôsobený polymérovým filmom vytvoreným po zaschnutí náteru, nie prímesou abrazívnych zložiek (piesku), alebo chemicky - leptaním povrchu podlahy.

Vysoko lesklý ochranný film vytvoríte jednoduchým natretím FloorProtect pomocou mopu alebo textílie z mikrovlákna a jeho zaschnutím. Nie je potrebné náročné mechanické leštenie ako pri leštidlách a voskoch. Protišmykový náter vytvára antistatický a hygienicky čistý povrch - zabraňuje rastu plesní, rias a baktérií. FloorProtect odpudzuje nečistoty, eliminuje otlačky topánok a zašliapanie špiny do podlahy. FloorProtect zrenovuje vašu podlahu a uľahčí vám údržbu. Podlaha sa dá ľahko udržiavať pomocou neutrálnych čistiacich prostriedkov. Ochranný nanonáter je vysoko priľnavý a odolný, jedna aplikácia nano náteru má životnosť až 6 mesiacov.

 FLOORPROTECT

Vytvára ochranný lesklý film s protišmykovým povrchom. Nenarušuje podklad. Obnovuje vyblednuté farby. Chráni pred nečistotami. Vytvára antistatický povrch odolný voči oderu.

Do eshopu

Futurama s.r.o.
Západný rad 1, 811 04 Bratislava, Slovensko
IČO:  46 615 377
IČDPH: SK2023565005

+421 905 522 385

info@nanoimpregnacia.sk