Na keramiku

Nanotechnologické hydrofóbne impregnačné nátery obohacujú keramické materiály o vynikajúce úžitkové vlastnosti a rozširujú ich možnosti použitia. Nano vrstva nanesená na povrch spôsobuje odpudivosť voči vode - nepremokavosť a odpudivosť voči špine. Kvapky dažďa sa stiahnu do guľôčok a odoberú so sebou nečistoty uľpené na povrchu - majú výrazný samočistiaci – tzv. „lotosový“ efekt. Hydrofóbna a olejofóbna impregnácia od Futurama je určená pre výrobky z neglazovanej keramiky
- strešné šindle, tehlové obklady, tehly zo slinku, keramické dlažby, tehlové krby, múriky, obrubníky, palisády, stĺpiky, steny, ploty, pásky zo slinku, lícové tehly. 
Na záhradnú keramiku
- kvetináče, vázy, lampy, sošky, plastiky, a pod.            

Nano impregnácia od firmy Futurama poskytuje keramickým materiálom dlhotrvajúcu ochranu pred poškodením machmi a výkvetmi. Po impregnácii keramických strešných šindľov, tehlových stien a obkladov nedochádza k ich degradácii vplyvom UV žiarenia. Tehlová stena i obklad zostáva po ošetrení priestupná vodným parám a vzduchu – „dýcha“. Znížený prienik vody do konštrukcie zlepšuje jej izolačné vlastnosti. Nano hydrofóbna impregnácia výrazne zvyšuje odolnosť keramiky voči poveternostným vplyvom - zmenám vonkajších teplôt a primŕzaniu námrazy. Keramická dlažba i tehlové obklady po ošetrení lepšie vzdorujú škodlivému pôsobeniu posypových solí, kyselín, zásad, nafty a benzínu. 

Nano povlak odoláva teplotám až do 120°C. Nano impregnácia zaisťuje ochranu Vašej keramickej fasády alebo tehlového plotu pred znečistením - blatom od prechádzajúcich automobilov, sadzami, uľpievajúcim prachom. To všetko aj pri poréznych keramických povrchoch. Hydrofóbna a olejofóbna impregnácia od Futurama Vám podstatne uľahčí čistenie ťažko odstrániteľnej špiny - od žuvačiek, olejových produktov, grafiti. 

Vďaka nanotechnologickým impregnáciám môžete predísť problémom s ochranou fasád, plotov i striech a vyhnúť sa vysokým finančným nákladom na ich údržbu. 

BProtect

- hydrofóna nano impregnácia na vodnom základe
- životnosť hydrofobizácie až 12 rokov podľa expozície
- nemení vzhľad povrchu

Do eshopu

CCProtect

- spevňovač betónu na vodnom základe
- spevnenie a hydrofobizácia až 15 rokov podľa kvality a prevádzkového zaťaženia betónu
- nemení vzhľad povrchu 

Do eshopu

Futurama s.r.o.
Západný rad 1, 811 04 Bratislava, Slovensko
IČO:  46 615 377
IČDPH: SK2023565005

+421 905 522 385

info@nanoimpregnacia.sk