Nanoimpregnácie  |  Spevňovače  |  Odstraňovače
o nás
nanotechnológie
prečo impregnovať
produkty
nanostierače

e-shop
kontakt
dokumenty
     
 

Hydrofóbny spevňovač na betón, keramiku a minerálne fasády - CCProtect


CCProtect - spevňovač s hydrofóbnym účinkom je určený na spevnenie a hydrofobizáciu všetkých druhov savých minerálnych materiálov - betónu, pálenej neglazovanej keramiky, umelého kameňa a minerálnych omietok poškodených poveternostnými vplyvmi alebo ako preventívne ošetrenie proti týmto vplyvom.

Konsolidátor CCProtect zvyšuje pevnosť povrchu betónu a súčasne mu poskytuje vodoodpuzujúce vlastnosti. Je vysoko odolný voči poveternostným vplyvom, teplotným zmenám, ultrafialovému žiareniu i exhalátom. Spevňujúci a hydrofóbny náter CCProtect nevytvára na povrchu nepriedušnú škrupinu, ale zachováva paropriepustnosť materiálu. Aplikuje sa ako finálny spevňujúci a ochranný náter. Nevytvára lesklý povrch, nemení vzhľad materiálu a ošetrený povrch je netoxický.Hydrofóbny spevňovač CCProtect je určený na dlhodobé, vodovzdorné ošetrenie savých povrchov - rôznych druhov betónu, umelého kameňa a neglazovanej keramiky, najmä na lícové tehly, klinkery, neglazované a betónové strešné krytiny. Ďalej na minerálne fasády, múry, ploty, teracovú i zámkovú dlažbu, schody, obrubníky, múriky, zábradlia, stĺpy, obklady, oporné múry, podmurovky, sokle, krby, komíny, chodníky, príjazdové cesty, priestory okolo bazénov alebo terasy.

CCProtect – hydrofóbny spevňovač zvyšuje odolnosť povrchu voči mechanickému namáhaniu, spevňuje štruktúru a povrch a predlžuje jeho životnosť. Spevňujúci a hydrofóbny účinok po jednej aplikácii je dlhodobý - až 12 rokov. V porovnaní s methylsilikátovými spevňujúcimi prípravkami vykazuje veľmi dobrú odolnosť voči pôsobeniu UV žiarenia.

CCProtect

Technické informácie o výrobku:
Farba: Číra, priehľadná
Zloženie: Zmes špeciálnych aditív na vodnej báze
Spotreba: 250 - 500 ml/m2 v závislosti od štruktúry povrchu, miere narušenia materiálu a požadovanej hĺbke prieniku do materiálu
Návod na použitie hydrofóbneho spevňovača CCProtect:
Príprava povrchu: Povrch musí byť suchý, čistý, bez prachu, súdržný.
Aplikačná teplota: +4 ° C až +40 ° C
Pred použitím pretrepte. Prípravok aplikujte nástrekom, náterom alebo valčekom do zavlhčenia povrchu. Nadbytočné množstvo, ktoré sa nevsiakne do 10min, musí byť odstránené. Pri aplikácii nástrekom je nutné zaistiť dostatočnú ventiláciu, aerosól nesmie byť inhalovaný.
Dodržujte bezpečnostné pokyny uvedené na obale.
Hydrofóbny účinok: nastane po 4 hodinách (po tento čas chráňte pred dažďom)
Spevňujúci účinok: spevnenie je plne vyzreté po 14 dňoch
Doba účinku prevedenej aplikácie: až 12 rokov

Balenie hydrofóbneho spevňovača CCProtect:

CCProtect 500ml rozprašovač
CCProtect 5L kanister

V prípade záujmu o väčšie balenie nás prosím kontaktujte.

 
     

 

Copyright © Futurama
Created by GRAFIKA | DTP

O nás | Nanotechnológie | Prečo impregnovať | Produkty | E-shop | Kontakt | Dokumenty